Schlampe fickt spanisch MILF sexy teasig Mature cougar squirts while ass fucked Intensive pleasures inside a tub 4tube
mevduat hesabi en uygun kredi فن آذرخش - کودکان و کم شنوایی-درک کم شنوایی در کودکان-سطح کم شنوایی

سطح کم شنوایی:

سطوح مختلف کم شنوایی تحت عنوان درجه یاد می شود که با توجه به شدت آسیب متفاوت است:

میزان افت شنوایی

آستانه شنوایی در مقیاس دسی بل

توانایی درک گفتار

صفر

 

فرزند شما هیچگونه مشکلی در درک شنوایی نخواهد داشت.

کم شنوایی کمینه

 

این طور به نظر می رسد که هر دو گوش خود را با انگشنانتان بسیار آرام گرفتید و صداهای آرام و از راه دور را به سختی می شنوییدو با وجود صداهای پس زمینه شنیدن سخت تر هم می شود مانند حضور در سالن اجتماعات، کلاس درس و یا سالن غذاخوری. در این صورت سمعک به نظر کارآمد می آید اما کاملا شخصی است .

کم شنوایی ملایم

 

 شبیه به کم شنوایی کمینه است اما درجه آن بیشتر است .کودک شما احتمالا صداها را می شنود اما بخش های خاص خصوصا کلمات کوتاه، پایانه های کلمات، و صداهای ناواضح را به سختی می شنود. صداهای پس زمینه در کلاس درس و فضاهای پر سر و صدا شنیدن را سخت تر می کند.معمولا به این دسته از افراد سمعک توصیه می شود.

کم شنوایی متوسط

 

کودک شما ممکن است بیش از نیمی از گفتار را نشنود و با حضور صداهای پس زمینه این میزان افزایش خواهد یافت . بنابراین، استفاده از سمعک برای تقویت صدا لازم است در غیر اینصورت کودک شما واژگان محدود خواهد داشت در گفتار مشکل خواهد داشت و مهارت های زبانی را به درستی نمی آموزد.همچنین ممکن است یک آهنگ گفتار یکنواخت بدلیل عدم توانایی بر کنترل صدای خود داشته باشد.

کم شنوایی نیمه شدید

 

بسیاری از اصوات برای کودکان قابل شنیدن نیست . مهارت های گفتاری و زبانی بدون استفاده از سمعک به اندازه کافی در این کودکان توسعه نخواهد یافت.  همچنین این دسته از کودکان به حمایت یک گفتار درمانگر نیازمندند.

کم شنوایی شدید تا عمیق

 

تقریبا بیشترین صدای محیط اطراف غیر قابل شنیدن است. بعید به نظر می رسد که مهارت های زبانی و گفتار بدون تقویت صدا از طریق سمعک یا مداخله گر توسعه یابند.بعلاوه کودکان از طریق برنامه هایی که آموزش های تخصصی را به روش های پشتیبان و جایگزین ارایه می دهند به مهارت دست می یابند (مانند لب خوانی – زبان اشاره)

کم شنوایی نوسانی

 

کودکانی که اغلب دچار عفونت گوش میانی (اوتیث مدیا) و یا ترشح مایع در گوش میانی (افیوژن) هستند ممکن است انواع مختلف افت شنوایی را تجربه کنند. این بخش از کم شنوایی موقت ممکن است برای چندین ماه و یا بیشتر به طول انجامد. اگرچه افت شنوایی عمدتا موقت  و در نتیجه برگشت پذیر است، گفتار و مهارت های زبانی کودک ممکن است تحت تاثیر این نوع افت شنوایی در دوره زمانی مشخص قرار گیرد. ممکن است کودک بشنود اما به طور مداوم قسمت مشخصی از اطلاعات را از دست می دهد.

کم شنوایی با فرکانس بالا

 

کودک با مشکلاتی در درک صداهای صامت مواجه است . بخش مهم اطلاعات ممکن است در سیگنال های گفتار گم شود.  سطح بالایی از صداهای پس زمینه شنیدن صداهای گفتار را سخت تر هم می کند . این بدان علت است که صدای پس زمینه بسیاری از صداها با فرکانس بالا را در خود دارد که معمولا توسط کودک درک می شود در حالی که فرکانس های بالا که با کاهش شنوایی تحت تاثیر قرار می گیرد بسیاری از اطلاعات لازم را برای درک گفتار در بر دارد.

 

xxx Bathroom Sex Adessa Winters
wso shell