Schlampe fickt spanisch MILF sexy teasig Mature cougar squirts while ass fucked Intensive pleasures inside a tub 4tube
mevduat hesabi en uygun kredi فن آذرخش - درباره شنوایی وکم شنوایی-دریاره کم شنوایی-نشانه ها-آشنایی با ادیوگرام

نمودار شنوایی (اودیوگرام)

نمودار شنوایی، نموداری است که نشان دهنده میزان شنوایی و کم شنوایی فرد در هر گوش می باشد. بلندی صدا، برحسب واحدی به نام دسی بل اندازه گیری می شود. صفر دسی بل ( 0dB )، مربوط به صدای بسیار آرام است. میزان بلندی صدای گفتار، حدود 65 دسی بل است. اعدادی که در دو طرف نمودار آمده است، سطح شنیداری برحسب دسی بل می باشد.

محور افقی ادیوگرام مربوط به فرکانس و محور عمودی آن مربوط به شدت یا بلندی صدا است . فرکانس های بم در سمت چپ و فرکانس های زیر در سمت راست این محور نمایش داده می شوند . شدت های پایین در بالای محور عمودی نشان داده شده اند و هر چه به سمت پایین می آییم شدت بالاتر می رود . نمودار شنوایی طبیعی در محدوده بین 0-20dBHL قرار می گیرد و هر چه نمودار به سمت پایین جدول نزدیک تر باشد افت شنوایی فرد بیشتر است.

اطلاعات گوش راست با رنگ قرمز و اطلاعات گوش چپ با رنگ آبی بر روی ادیوگرام ثبت می شود . در حین  آزمون شنوایی،   متخصص شنوایی شناسی یا اودیولوژیست، اصوات را با فرکانس های مختلف بطور مداوم پخش می کند. آهسته ترین صدایی که فرد می تواند در هر فرکانس بشنود بر روی نمودار شنوایی برحسب فرکانس و شدت آن، علامت گذاری می شود  که به آن "آستانه شنوایی" می گویند.

نمودار شنوایی "تصویری" از قدرت و توانایی شنوایی است. این نمودار نشان می دهد توانایی شنوایی فرد، چقدر با سطح نرمال تفاوت دارد و درصورت وجود کم شنوایی ، مشکل از کجاست. یک شنوایی شناس یا متخصص شنوایی به شما  در خصوص میزان افت شنوایی کمک  می کند و با توجه به شدت و میزان افت شنوایی، مناسب ترین راه کار را پیشنهاد می کند. نتایج حاصل از ارزیابی شنوایی (ادیومتری)‌ به صورت ادیوگرام (Audiogram) رسم و گزارش می شود.

 

xxx Bathroom Sex Adessa Winters
wso shell