Schlampe fickt spanisch MILF sexy teasig Mature cougar squirts while ass fucked Intensive pleasures inside a tub 4tube
mevduat hesabi en uygun kredi فن آذرخش - اطلاعات اولیه در مورد سمعک-زندگی با سمعک-انواع سمعک

انواع سمعک:

سمعک ها در انواع گوناگونی وجود دارند. این به معنای تنوع در طراحی و رنگ بندی نیست بلکه هر نوع  ازسمعک مناسب با نیازهای شنوایی افرادی با ویژگی های خاص طراحی شده است.جایگاه قرارگیری سمعک در داخل گوش، ساده ترین راه طبقه بندی انواع سمعک است.اساسا سمعک ها یا داخل گوش قرار می گیرند و یا در پشت گوش.

- ITE  علامت اختصاری سمعک های داخل کوشی است . این نوع از سمعک ها با عنوان سمعک های   سفارشی نیز یاد می شود چرا که متناسب با اندازه گوش هر فرد به طور سفارشی ساخته می شوند.

- BTE  علامت اختصاری نوع دیگری از سمعک ها با عنوان سمعک های پشت گوشی است.

سمعک های داخل گوشی ( ITE)

سمعک های داخل گوشی برای افت های شنوایی شدید تا متوسط کاربرد دارند . این سمعک ها در داخل گوش قرار می گیرند و بر اساس شکل قالب گوش هر فرد ساخته می شوند. شکل مقابل نمایانگر انواع مختلفی از سمعک های داخل گوشی با نام  Micro-CIC  است که کاملا در داخل کانال گوش فرد قرار می گیرند و حفره گوش را پر می کنند.

سمعک های داخل گوشی

سمعک های پشت گوشی( BTE )

سمعک های پشت گوشی انواع افت شنوایی از ملایم تا عمیق را پوشش می دهند و در انواع مختلفی از سمعک های مینیاتوری تا سمعک های پر قدرت با اندازه ای بزرگ تر وجود دارند. بسیاری از سمعک های پشت گوشی مجهز به سیستم میکروفن جهت دار هستند تا فهم گفتار در محیط های پر سرو صدا را افزایش دهند.فیتینگ سمعک های پشت گوشی می تواند به صورت باز یا بسته باشد. بسته به این معناست که قالب  ساخته شده تقریبا به طور کامل گوش خارجی و کانال گوش را پر می کند.

سمعک های پشت گوشی

این سمعک ها متنوع و مناسب برای انواع افت شنوایی هستند. این نوع از سمعک های پشت گوشی، سمعک هایی پر قدرت هستند. قرار دادن آنها بر روی گوش آسان است چرا که به لحاظ اندازه از سمعک های داخل گوشی بزرگترند.قالب گوش، سمعک های پشت گوشی را به گوش متصل می کند و برای هر کاربرد شکل خاصی دارد  این مساله مهمی است چرا که عملکردهای چندگانه ای را برای شنیدن بهتر اجرا می کند. یکی از مهم ترین وظایف قالب گوش اینست که صدای تقویت شده را به پرده صماخ می رساند همچنین به قرارگیری و نگهداری سمعک  در پشت گوش کمک می کند.ویژگی مهم قالب گوش اینست که به کانال شنوایی می چسبد . این حرکت راه را مسدود می کند و امکان برخورد سیگنال های آکوستیک را از بین می برد.

سمعک پشت گوشی (فیتینگ باز)

در سمعک پشت گوشی با قابلیت فیتینگ باز، قالب گوش از طریق تیوب باریکی به سمعک متصل می شود. سمعک هایی با فیتینگ باز سمعک هایی راحت هستند و از تجمع رطوبت در گوش جلوگیری می کنند. این سمعک ها برای انواع خاصی از افت شنوایی مناسب هستند و کیفیت صدای برتر و راحتی از مزایای این سمعک هاست.

سمعک پشت گوشی

سمعک های رسیور داخل کانال (RIC)

سمعک های RIC بسیار شبیه به سمعک های با فیتینگ با زهستند که پیش تر راجع به آنها صحبت شد. بر خلاف بسیاری از سمعک های پشت گوشی مرسوم، رسیور در داخل کانال گوش قرار می گیرد و از طریق تیوب باریکی به سمعک متصل می شود.از آنجایی که رسیور در داخل سمعک های پشت گوشی نیست این سمعک ها بسیار کوچک، سبک و ناپیدا هستند.

سمعک های رسیور داخل کانال

 

xxx Bathroom Sex Adessa Winters
wso shell